Отборът на Сепси, с българката Борислава Христова в състава си,

...

Борислава Христова вкара 14 точки за четвъртата победа на Сепси в Еврокъп

Отборът на Сепси, с българката Борислава Христова в състава си, реализира четвърта поредна победа в шампионата Еврокъп. Тимът завоюва гостуването си на Елицур Холон (Израел) с 83:71 (13:21, 19:16, 25:15, 26:19) в мач от четвъртия кръг в група " Е " на конкуренцията.

Христова стартира като титуляр и се отличи с 14 точки, 7 битки, 3 асистенции и 1 отнета топка за 35:44 минути на паркета. Най-резултатна от нейните съотборнички беше Мария Йесперсен с 18 точки, а за домакините Джени Симс приключи с 20 точки и 13 битки.